Önsöz

Singapur Defteri'ni bulduğunuza göre sizin için de Singapur'a bir yolculuk görünüyor olmalı. Eğer öyleyse bugün çok şanslı olduğunuzu söylemeliyim, çünkü burada yaşayan bir Türk expat'ın Singapur deneyimini paylaşma fırsatı bulacaksınız.

Yabancı bir ülkede yaşamaya başlamak her ne kadar uzaktan kulağa hoş gelse de, beraberinde pek çok zorluğu da getiren bir değişikliktir. Benim amacım bu zorlukları biraz olsun hafifletebilecek bilgileri derlemek ve burada sunabilmek. Bu noktada, özellikle internette kolaylıkla arayıp bulamayacağınız konulara değinmeye çalışacağım.Örneğin, hangi Türk ürünlerini nerede bulabileceğinizi merak ediyorsanız Türk Ürünleri sayfasına göz atabilirsiniz. İhtiyaç duyabileceğiniz adres ve telefonlar ise Önemli Adresler bölümünde yer alıyor.

Eğer soru ya da yorumlarınız olursa, lütfen iletisime gecmekten çekinmeyin. Burası benim olduğu kadar sizin de. Sorularınızı yanıtlamaktan ya da eklenmesinde fayda gördüğünüz konuları yayınlamaktan da memnuniyet duyarım. Desteğinizle çok daha faydalı bir blog yaratabiliriz.OzlemSD


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder